Section Image

Bobbie Sellers

Sellers Realty Company, Inc.
5 Closed Sales
$2.3M Total Value
$90K - $851.2K Price Range
$450.9K Average Price
Prior 5 years

About Bobbie

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$851,151
Average Sale Price
$851,151

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,331,151
Average Sale Price
$665,575
Price Range
$480K - $851K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$923,500
Average Sale Price
$307,833
Price Range
$90K - $488K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,331,151
Average Sale Price
$665,575
Price Range
$480K - $851K

Bobbie's Listings and Deals

Agent Photo

Bobbie Sellers