Bear Lake, MI Homes for Sale
-
-
$389,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,040 Sq Ft
8671 13 Mile Rd, Bear Lake, MI 49614
8671 13 Mile Rd, Bear Lake, MI 49614Jeff Pyciak Coldwell Banker Schmidt - Onekama
-
$549,000
$76K PRICE DROP- 8 Beds
- 3 Baths
- 3,200 Sq Ft
7909 11 Mile Rd, Bear Lake, MI 49614
7909 11 Mile Rd, Bear Lake, MI 49614Bonnie Walsh Five Star Real Estate - Onekama
-
$429,000
$21K PRICE DROP- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,094 Sq Ft
13200 Hopkins Forest Dr, Bear Lake, MI 49614
13200 Hopkins Forest Dr, Bear Lake, MI 49614Brandon Ball Dwelling Realty - KW Northern Michigan
-
$749,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,905 Sq Ft
8110 Ames Rd, Bear Lake, MI 49614
8110 Ames Rd, Bear Lake, MI 49614Michelle Maidens REO-Cadillac-233028
-
$399,000
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,590 Sq Ft
15266 Healy Lake Rd, Bear Lake, MI 49614
15266 Healy Lake Rd, Bear Lake, MI 49614Kathy Neveu REO-TCBeulah-Frankfort-233027
-
$350,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,546 Sq Ft
13625 Potter Rd, Bear Lake, MI 49614
13625 Potter Rd, Bear Lake, MI 49614Zuzanna Gorski Premier Agent Network Michigan
-
$995,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,100 Sq Ft
7423 Bair Ave, Bear Lake, MI 49614
7423 Bair Ave, Bear Lake, MI 49614Charles Smith RE/MAX Bayshore Manistee
-
$339,900
$10K PRICE DROP- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,440 Sq Ft
15067 Winding Creek Dr, Bear Lake, MI 49614
15067 Winding Creek Dr, Bear Lake, MI 49614Evan DeVisser MOXIE Real Estate + Development
-
$590,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,100 Sq Ft
7423 Bair Ave, Bear Lake, MI 49614
-
$332,000
$10K PRICE DROP- Land
- 78.65 Acres
- $4,221 per Acre
0 Chief ''O'' Rd Unit 25032011, Bear Lake, MI 49614
0 Chief ''O'' Rd Unit 25032011, Bear Lake, MI 49614 -
$75,000
- Land
- 5 Acres
- $15,000 per Acre
0 Big Four Rd Unit 1940561, Bear Lake, MI 49614
0 Big Four Rd Unit 1940561, Bear Lake, MI 49614 -
$89,000
$7K PRICE DROP- Land
- 9.98 Acres
- $8,918 per Acre
0 Chief ''M'' Rd Unit 25032017, Bear Lake, MI 49614
0 Chief ''M'' Rd Unit 25032017, Bear Lake, MI 49614 -
$289,000
$10K PRICE DROP- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,812 Sq Ft
11380 Chippewa Hwy, Bear Lake, MI 49614
11380 Chippewa Hwy, Bear Lake, MI 49614Jim Beaudrie Dwelling Realty - KW Northern Michigan
-
$89,000
$7K PRICE DROP- Land
- 9.99 Acres
- $8,909 per Acre
0 Chief L Rd Unit 25032025, Bear Lake, MI 49614
0 Chief L Rd Unit 25032025, Bear Lake, MI 49614 -
$99,000
- Land
- 6.98 Acres
- $14,183 per Acre
0 Sadie Ln Unit 26023724, Bear Lake, MI 49614
0 Sadie Ln Unit 26023724, Bear Lake, MI 49614 -
$49,900
- 500 Sq Ft
14638 Pleasanton Hwy, Bear Lake, MI 49614
14638 Pleasanton Hwy, Bear Lake, MI 49614Brenda Cronan Coldwell Banker ALM REALTY
-
$1,125,000
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 3,085 Sq Ft
3528 Potter Rd, Bear Lake, MI 49614
3528 Potter Rd, Bear Lake, MI 49614Molly Buttleman @properties Christie's Int'l
-
$22,500
- Land
- 10,018 Sq Ft
- $97,826 per Acre
00 Bailey St NE, Bear Lake, MI 49646
00 Bailey St NE, Bear Lake, MI 49646 -
$284,000
$11K PRICE DROP- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,458 Sq Ft
11875 Milarch Rd, Bear Lake, MI 49614
11875 Milarch Rd, Bear Lake, MI 49614Mike Cnudde Coldwell Banker ALM REALTY
-
$250,000
Open Sat 10AM - 12PM- 2 Beds
- 1 Bath
- 928 Sq Ft
11774 Healy Lake Rd, Bear Lake, MI 49614
11774 Healy Lake Rd, Bear Lake, MI 49614Jon Zickert Real Estate One Beulah
-
$188,000
$2K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,144 Sq Ft
6620 Potter Rd, Bear Lake, MI 49614
6620 Potter Rd, Bear Lake, MI 49614Chris Dube National Realty Centers
-
$180,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,300 Sq Ft
16402 Big Four Rd, Bear Lake, MI 49614
16402 Big Four Rd, Bear Lake, MI 49614John Judge Coldwell Banker Schmidt - Onekama
-
$89,000
$10K PRICE DROP- Land
- 9.99 Acres
- $8,909 per Acre
0 Chief ''B'' Rd Unit 25032019, Bear Lake, MI 49614
0 Chief ''B'' Rd Unit 25032019, Bear Lake, MI 49614
Bear Lake Types of Homes for Sale
More About Living in Bear Lake