$699,900
- Land
- 81.85 Acres
- $8,551 per Acre
101st SE Croco Rd, Berryton, KS 66409
101st SE Croco Rd, Berryton, KS 66409$699,900
101st SE Croco Rd, Berryton, KS 66409
101st SE Croco Rd, Berryton, KS 66409$264,000
0000 TR7 SE 77th St Unit Tract 7 & 11, Berryton, KS 66409
0000 TR7 SE 77th St Unit Tract 7 & 11, Berryton, KS 66409$60,000
0000 Tr8 SE 77th St Unit Tract 8, Berryton, KS 66409
0000 Tr8 SE 77th St Unit Tract 8, Berryton, KS 66409$400,000
7045 SE 61st St, Tecumseh, KS 66542
Marion Hawks
Hawks R/E Professionals
(785) 335-9654
$230,000
110 N 1150 Rd, Berryton, KS 66409
110 N 1150 Rd, Berryton, KS 66409$245,000
146 N 1150 Rd, Berryton, KS 66409
146 N 1150 Rd, Berryton, KS 66409$80,000
2590 SE 77th St, Berryton, KS 66409
2590 SE 77th St, Berryton, KS 66409$175,000
134 N 1150 Rd, Berryton, KS 66409
134 N 1150 Rd, Berryton, KS 66409$230,000
1230 E 100 Rd, Berryton, KS 66409
1230 E 100 Rd, Berryton, KS 66409$80,000
2490 SE 77th St, Berryton, KS 66409
2490 SE 77th St, Berryton, KS 66409$230,000
1200b E 100 Rd, Berryton, KS 66409
1200b E 100 Rd, Berryton, KS 66409$80,000
2530 SE 77th St, Berryton, KS 66409
2530 SE 77th St, Berryton, KS 66409$220,000
1200a E 100 Rd, Berryton, KS 66409
1200a E 100 Rd, Berryton, KS 66409$160,000
0000 SE Green Rd, Berryton, KS 66409
0000 SE Green Rd, Berryton, KS 66409$130,000
82 E 63 Rd, Kanwaka, KS 66050
82 E 63 Rd, Kanwaka, KS 66050$65,000
00000 S Stanley Rd Unit Block B, Lot3, Overbrook, KS 66524
00000 S Stanley Rd Unit Block B, Lot3, Overbrook, KS 66524$140,000
000 E 63 Rd, Kanwaka, KS 66050