$51,000
- Land
- 1.1 Acres
- $46,364 per Acre
0 Barren River Rd Unit RA20241065, Bowling Green, KY 42101
0 Barren River Rd Unit RA20241065, Bowling Green, KY 42101$51,000
0 Barren River Rd Unit RA20241065, Bowling Green, KY 42101
0 Barren River Rd Unit RA20241065, Bowling Green, KY 42101$45,000
171 W Windsor Cir Unit Lot 317, Bowling Green, KY 42101
171 W Windsor Cir Unit Lot 317, Bowling Green, KY 42101$32,900
Cedar Springs Dr, Bowling Green, KY 42101
Cedar Springs Dr, Bowling Green, KY 42101$89,900
Lot 2 Hill Rd, Bowling Green, KY 42103
Lot 2 Hill Rd, Bowling Green, KY 42103$62,500
335 Traditions Blvd, Bowling Green, KY 42103
335 Traditions Blvd, Bowling Green, KY 42103$62,500
320 Traditions Blvd Unit Lot 61 Traditions, Bowling Green, KY 42103
320 Traditions Blvd Unit Lot 61 Traditions, Bowling Green, KY 42103$85,000
0 Plano Richpond Rd Unit RA20262080, Bowling Green, KY 42104
0 Plano Richpond Rd Unit RA20262080, Bowling Green, KY 42104$63,000
2111 Sugarwood Dr, Bowling Green, KY 42101
2111 Sugarwood Dr, Bowling Green, KY 42101$45,000
0 Mudd Ave, Bowling Green, KY 42101
0 Mudd Ave, Bowling Green, KY 42101$49,900
630 Briggs Hill Rd, Bowling Green, KY 42101
630 Briggs Hill Rd, Bowling Green, KY 42101$62,500
723 Bennington Park Dr Unit Traditions Lot 41, Bowling Green, KY 42103
723 Bennington Park Dr Unit Traditions Lot 41, Bowling Green, KY 42103$57,500
641 Continental Dr Unit Lot 70-4 Traditions, Bowling Green, KY 42103
641 Continental Dr Unit Lot 70-4 Traditions, Bowling Green, KY 42103$99,000
Lot 2 Brookwood Dr, Bowling Green, KY 42101