$299,000
- Land
- 68.46 Acres
- $4,368 per Acre
0 Concord Rd Unit LotWP001, Carlisle, KY 40311
0 Concord Rd Unit LotWP001, Carlisle, KY 40311$299,000
0 Concord Rd Unit LotWP001, Carlisle, KY 40311
0 Concord Rd Unit LotWP001, Carlisle, KY 40311$34,400
0 Goose Creek Rd Unit Lot WP001 21781534, Carlisle, KY 40311
0 Goose Creek Rd Unit Lot WP001 21781534, Carlisle, KY 40311$339,000
2700 Upper Sharpsburg Rd, Carlisle, KY 40311
Chad S. Nichols Nichols Real Estate
$399,000
650 Gillispie Rd, Carlisle, KY 40311
Stephen Davis Christies International Real Estate Bluegrass
$589,000
1065 Moorefield Rd, Carlisle, KY 40311
Robert Coburn Kentucky Realty Group, LLC
$540,500
910 Walnut Grove Rd, Carlisle, KY 40311
Jeremiah Brown JB Land & Home Realty
$475,000
130 E Union Rd, Carlisle, KY 40311
Rony Jo Ballou Power House Realty
$375,000
4150 Moorefield Rd, Carlisle, KY 40311
Chad S. Nichols Nichols Real Estate
$325,000
3820 Stoney Creek Rd, Carlisle, KY 40311
Amy Boone Sweet Home KY Realty
$24,500
312 & 314 Dorsey Ave, Carlisle, KY 40311
312 & 314 Dorsey Ave, Carlisle, KY 40311$229,500
A Kentucky 57, Carlisle, KY 40311
Chad S. Nichols Nichols Real Estate
$299,000
777 Mount Carmel Rd, Carlisle, KY 40311
Joshua Webb Real Broker, LLC
$235,000
101 Arnold Heights, Carlisle, KY 40311
Andrew Fugitt Coldwell Banker McMahan
$299,000
308 Kennedy Heights, Carlisle, KY 40311
Krista Kates Thwaites Realtors LLC
$4,858,200
1300 Lower Concord Rd, Carlisle, KY 40311
Krista Kates Thwaites Realtors LLC
$59,500
2003 Walnut Grove Rd, Carlisle, KY 40311