$850,000
- Land
- 250 Acres
- $3,400 per Acre
0 Hwy 30, Etta, MS 38627
0 Hwy 30, Etta, MS 38627$850,000
0 Hwy 30, Etta, MS 38627
0 Hwy 30, Etta, MS 38627$429,900
22 County Road 255, Thaxton, MS 38871
22 County Road 255, Thaxton, MS 38871$2,120,000
0 Hwy 30, Etta, MS 38627
0 Hwy 30, Etta, MS 38627$429,900
TBD Cr 255 (Lafayette County), Thaxton, MS 38871
TBD Cr 255 (Lafayette County), Thaxton, MS 38871$326,040
0 Hwy 349 Unit 25-1934, New Albany, MS 38652
0 Hwy 349 Unit 25-1934, New Albany, MS 38652$334,900
1656 Mississippi 355, Etta, MS 38627
Marley Collier J. Morris Realty, LLC
$109,000
1185 Mississippi 355, Etta, MS 38627
Marley Collier J. Morris Realty, LLC
$205,900
1503 Mississippi 355, Etta, MS 38627
Marley Collier J. Morris Realty, LLC
$2,120,000
02 30 Hwy, New Albany, MS 38627
02 30 Hwy, New Albany, MS 38627$649,000
1197 County Road 515, Myrtle, MS 38650
Debra Kay Property Pros
$850,000
01 30 Hwy, New Albany, MS 38627
01 30 Hwy, New Albany, MS 38627$335,000
1270 County Road 32, Etta, MS 38627
Carey Cossey SOUTHERN HILLS REALTY&APPRAISAL, INC.
$144,900
27 Cr 256, Etta, MS 38627
Tom Wiseman Tom Smith Land & Homes, LLC
$135,000
1025 County Road 26, Myrtle, MS 38650
Hannah Freeman TM REALTORS