$429,990
192 Matisse Aly Unit 1007L, Glenarden, MD 20774
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,606 Sq Ft
- Built 2024
Last Sold Summary
- $268/SF
- 14 Days On Market
Last Listing Agent Tineshia Johnson NVR, INC.
192 Matisse Aly Unit 1007L, Glenarden, MD 20774$429,990
192 Matisse Aly Unit 1007L, Glenarden, MD 20774
Last Sold Summary
Last Listing Agent Tineshia Johnson NVR, INC.
192 Matisse Aly Unit 1007L, Glenarden, MD 20774$424,900
3627 Tyrol Dr, Glenarden, MD 20774
Last Sold Summary
Current Estimated Value $439,490
Last Listing Agent Kenneth Manor RE/MAX United Real Estate
3627 Tyrol Dr, Glenarden, MD 20774$496,810
232 Matisse Place Unit 1012D, Glenarden, MD 20774
Last Sold Summary
Last Listing Agent Adam Dietrich NVR, INC.
232 Matisse Place Unit 1012D, Glenarden, MD 20774$271,500
2802 Pin Oak Ln, Lanham, MD 20706
Last Sold Summary
Current Estimated Value $374,154
Last Listing Agent Tyler Freiheit RE/MAX Distinctive Real Estate, Inc.
2802 Pin Oak Ln, Lanham, MD 20706$400,000
1515 3rd St, Glenarden, MD 20706
Last Sold Summary
Current Estimated Value $407,116
Last Listing Agent Wemmy Collins Redfin Corp
1515 3rd St, Glenarden, MD 20706$440,850
210 Lawndale Dr Unit 1011G, Glenarden, MD 20774
Last Sold Summary
Last Listing Agent Adam Dietrich NVR, INC.
210 Lawndale Dr Unit 1011G, Glenarden, MD 20774$490,875
218 Matisse Place Unit 1009 K, Glenarden, MD 20774
Last Sold Summary
Last Listing Agent Adam Dietrich NVR, INC.
218 Matisse Place Unit 1009 K, Glenarden, MD 20774$419,000
8216 Dellwood Ct, Glenarden, MD 20706
Last Sold Summary
Current Estimated Value $424,180
Last Listing Agent WILLIAM PATERSON Long & Foster Real Estate, Inc.