$115,000
- Land
- 11.19 Acres
- $10,277 per Acre
0 Grace Mountain Ln Unit 27142115, Milam, WV 26838
0 Grace Mountain Ln Unit 27142115, Milam, WV 26838$115,000
0 Grace Mountain Ln Unit 27142115, Milam, WV 26838
0 Grace Mountain Ln Unit 27142115, Milam, WV 26838$1,649,000
639 Golf Course Dr, Franklin, WV 26807
Kevin Yokum Whitetail Properties Real Estate, LLC
$414,900
73 Sweedlin View Ln, Brandywine, WV 26802
Jeremy Harper Seneca Rocks Realty, LLC
$31,537
Lot #22 Country Acres Dr, Brandywine, WV 26802
Lot #22 Country Acres Dr, Brandywine, WV 26802$24,600
Lot #21 Country Acres Dr, Brandywine, WV 26802
Lot #21 Country Acres Dr, Brandywine, WV 26802$29,843
Lot #29 Country Acres Dr, Brandywine, WV 26802
Lot #29 Country Acres Dr, Brandywine, WV 26802$49,900
Lot #28 Whispering Pine Dr, Brandywine, WV 26802
Lot #28 Whispering Pine Dr, Brandywine, WV 26802$244,900
11578 Blue Gray Trail, Brandywine, WV 26802
Jeremy Harper Seneca Rocks Realty, LLC
$36,850
Lot #27 Country Acres Dr, Brandywine, WV 26802
Lot #27 Country Acres Dr, Brandywine, WV 26802$33,924
Lot #23 Country Acres Dr, Brandywine, WV 26802
Lot #23 Country Acres Dr, Brandywine, WV 26802$149,900
Fairway Village 8 Golf Club Dr, Franklin, WV 26807
Fairway Village 8 Golf Club Dr, Franklin, WV 26807$29,843
Lot #24 Country Acres Dr, Brandywine, WV 26802
Lot #24 Country Acres Dr, Brandywine, WV 26802$47,740
Lot #33 Whispering Pine Dr, Brandywine, WV 26802
Lot #33 Whispering Pine Dr, Brandywine, WV 26802$115,000
0 Grace Mountain Ln Unit WVHD2003512, Milam, WV 26838
0 Grace Mountain Ln Unit WVHD2003512, Milam, WV 26838$22,836