$150,000 $28K PRICE DROP
- Land
- 17.83 Acres
- $8,413 per Acre
0000 E Savanna Rd, Mount Vernon, IL 62864
0000 E Savanna Rd, Mount Vernon, IL 62864$150,000 $28K PRICE DROP
0000 E Savanna Rd, Mount Vernon, IL 62864
0000 E Savanna Rd, Mount Vernon, IL 62864$628,000
14290 E Windsong Rd, Mount Vernon, IL 62864
MARY SUSAN GRAHLHERR
Southern Realty Land and Homes LLC
(618) 469-0473
$290,000
4401 Woodglen Ln, Mount Vernon, IL 62864
Kyla Palazzolo MIDWEST FARM & LAND
$86,900
00 E Richview Rd, Mount Vernon, IL 62864
00 E Richview Rd, Mount Vernon, IL 62864$229,000
710 Pavey Ave, Mount Vernon, IL 62864
DeeAnn Arey MIDWEST FARM & LAND
$608,300
0000 E Kennedy Rd, Mount Vernon, IL 62864
0000 E Kennedy Rd, Mount Vernon, IL 62864$399,000
9657 E Barat Rd, Mount Vernon, IL 62864
9657 E Barat Rd, Mount Vernon, IL 62864$851,200
Illinois Route 15, Mount Vernon, IL 62864
Illinois Route 15, Mount Vernon, IL 62864$429,000
9758 E Richview Rd, Mount Vernon, IL 62864
Travarr Rudd Buy Home Realty
$399,000
19 Wildwood Dr, Mount Vernon, IL 62864
Pam Kirkpatrick Buy Home Realty
$260,000
19503 N Moonbeam Ln, Mount Vernon, IL 62864
Timothy Ratajczyk Keller Williams Marquee
$389,900
15019 Illinois 37, Mount Vernon, IL 62864
Suzanne Wood Coldwell Banker Allen & Geary
$230,000
33 Westwood Dr, Mount Vernon, IL 62864
Annette Pytlinski C21 All Pro Real Estate
$299,900
13310 E Idlewood Rd, Mount Vernon, IL 62864
Hope Williams Keller Williams Pinnacle - MTV
$399,900
14041 N Link Ln, Mount Vernon, IL 62864
TROY HORTON H2 REALTY GROUP, LLC
$189,900
17288 N Il Highway 37, Mount Vernon, IL 62864