New Construction Homes in Elwyn, PA
-
-
$925,000 Condo Unit
110 Park Ave Unit 370, Swarthmore, PA 19081
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,406 Sq Ft
-
$875,000 Condo Unit
110 Park Ave Unit 250, Swarthmore, PA 19081
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,567 Sq Ft
-
$1,290,000 Condo Unit
110 Park Ave Unit 320, Swarthmore, PA 19081
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,682 Sq Ft
-
$2,715,000 Custom Home
657 N Heilbron Dr Unit A, Media, PA 19063
- 5 Beds
- 3.5 Baths
- 4,714 Sq Ft
-
$1,300,000 Condo Unit
110 Park Ave Unit 220, Swarthmore, PA 19081
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,837 Sq Ft
-
$2,500,000 Custom Home
657 N Heilbron Dr, Media, PA 19063
- 5 Beds
- 6 Baths
- 4,559 Sq Ft
-
$975,000 Condo Unit
110 Park Ave Unit 430, Swarthmore, PA 19081
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,268 Sq Ft
-
$1,549,000 Custom Home
410 E Rose Tree Rd, Media, PA 19063
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 3,591 Sq Ft
-
$1,197,900 Custom Home
102 Harvey Rd Unit 1BMP, Nether Providence Township, PA 19086
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 3,423 Sq Ft
-
$1,217,900 Custom Home
102 Harvey Rd Unit 1AP, Nether Providence Township, PA 19086
- 5 Beds
- 4.5 Baths
- 3,229 Sq Ft
-
$1,125,900 Custom Home
102 Harvey Rd Unit 1PS, Nether Providence Township, PA 19086
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,352 Sq Ft
-
$1,136,900 Custom Home
102 Harvey Rd Unit 1BP, Nether Providence Township, PA 19086
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 2,854 Sq Ft
-
$2,195,000 Custom Home
440 Sandy Bank Rd, Media, PA 19063
- 5 Beds
- 4.5 Baths
- 7,000 Sq Ft
-
$1,150,000 Custom Home
613 Summer St, Media, PA 19063
- 5 Beds
- 5 Baths
- 3,160 Sq Ft
-
$1,425,000 Custom Home
195 Concord Meeting Rd, Glen Mills, PA 19342
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 3,600 Sq Ft
-
$1,675,000 Custom Home
3609 Gradyville Rd, Newtown Square, PA 19073
- 5 Beds
- 4 Baths
- 4,091 Sq Ft
-
$1,675,000 Custom Home
3607 Gradyville Rd, Newtown Square, PA 19073
- 6 Beds
- 3.5 Baths
- 4,091 Sq Ft
-
$825,000 Custom Home
810 Maple Ln, Aston Township, PA 19014
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 3,806 Sq Ft
-
$1,750,000 Custom Home
1616 Meadow Ln, Glen Mills, PA 19342
- 5 Beds
- 5 Baths
- 3,800 Sq Ft
-
$1,389,000 Custom Home
65 Cheyney Rd, Glen Mills, PA 19342
- 5 Beds
- 4 Baths
- 4,195 Sq Ft
-
$1,090,000 Custom Home
13 Rhoads Ln, Media, PA 19063
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 3,000 Sq Ft
-
$1,399,900 Custom Home
109 Forge Rd, Glen Mills, PA 19342
- 5 Beds
- 3.5 Baths
-
$1,100,000 Custom Home
611 Summer St, Media, PA 19063
- 5 Beds
- 5 Baths
- 3,162 Sq Ft
-
$599,000 Custom Home
410 Bonsall Rd, Ridley Park, PA 19078
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,308 Sq Ft
-
$1,499,900 Custom Home
63 Forge Rd, Glen Mills, PA 19342
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 3,868 Sq Ft
-
$50,000 Lot/Land
115 Pennell Rd, Rose Valley, PA 19063
- 1.06 Acres
- $47,170 per Acre
-
$499,900 Lot/Land
7 Knights Way, Newtown Square, PA 19073
- 18,295 Sq Ft
- $1,190,238 per Acre
-
-
-
$175,000 Lot/Land
0 Chichester Ave Unit PADE2109816, Upper Chichester, PA 19061
- 0 Sq Ft
-
-
$15,000 Lot/Land
210 Kerlin St, Uppr Chichstr, PA 19013
- 0 Sq Ft
-
-
$15,000 Lot/Land
208 Kerlin St, Uppr Chichstr, PA 19013
- 0 Sq Ft
-
$399,900 Lot/Land
0 Brookhaven & Creek Rd Unit PADE2084418, Brookhaven, PA 19015
- 13.46 Acres
- $29,710 per Acre
-
$50,000 Lot/Land
1918 1920 W 3rd St, Uppr Chichstr, PA 19013
- 4,791 Sq Ft
- $454,545 per Acre
-
$300,000 Lot/Land
0 Cheyney Rd Unit PADE2111790, Glen Mills, PA 19342
- 0 Sq Ft
-
-
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 2