$34,900 Lot/Land
Tbd Vista Dr Lot Unit WP001, Saegertown, PA 16433
- 5.8 Acres
- $6,017 per Acre
$34,900 Lot/Land
Tbd Vista Dr Lot Unit WP001, Saegertown, PA 16433
$37,500 Lot/Land
20704 Peters Rd, Saegertown, PA 16433
$27,500 Lot/Land
Lot 1 Meadow Dr, Saegertown, PA 16433
$817,110 Lot/Land
0 Route 198 at I-79 Unit 155589, Saegertown, PA 16433
$100,000 Lot/Land
427 Main St, Saegertown, PA 16433
$40,000 Lot/Land
327 Main St, Saegertown, PA 16433