$20,000 Lot/Land
Lot #10 Ridge Rd, St. George, ME 04860
- 2.65 Acres
- $7,547 per Acre
$20,000 Lot/Land
Lot #10 Ridge Rd, St. George, ME 04860
$149,000 Lot/Land
Lot #2 Turkey Cove Rd, St. George, ME 04860
$139,000 Lot/Land
Lot 54B Harrington Cove Rd, St. George, ME 04859
$510,000 Lot/Land
Lot C Lang Rd, St. George, ME 04860
$159,000 Lot/Land
Lot #4 Turkey Cove Rd, St. George, ME 04860
$65,000 Lot/Land
Lot #1 Turkey Cove Rd, St. George, ME 04860
$85,000 Lot/Land
Lot #6 Walleston Rd, St. George, ME 04860
$49,900 Lot/Land
00 Island Ave, Saint George, ME 04859
$55,000 Lot/Land
Lot #7 Walleston Rd, St. George, ME 04860
$119,000 Lot/Land
Lot #5 Turkey Cove Wallston Rd, Saint George, ME 04860
$109,000 Lot/Land
Lot #3 Turkey Cove Rd, St. George, ME 04860