$1,200,000
- Land
- 30.05 Acres
- $39,933 per Acre
0 Unit WP001, Pleasant Gap, PA 16823
0 Unit WP001, Pleasant Gap, PA 16823$1,200,000
0 Unit WP001, Pleasant Gap, PA 16823
0 Unit WP001, Pleasant Gap, PA 16823$339,900
178 Highpoint Park Dr, Pleasant Gap, PA 16823
$339,900
186 Highpoint Park Dr, Pleasant Gap, PA 16823
$344,900
167 Highpoint Park Dr, Pleasant Gap, PA 16823
$349,900
165 Highpoint Park Dr, Pleasant Gap, PA 16823
$349,900
171 Highpoint Park Dr, Pleasant Gap, PA 16823
$329,900
184 Highpoint Park Dr, Pleasant Gap, PA 16823
$314,900
142 Highpoint Park Dr, Pleasant Gap, PA 16823
Janice Glessner S & A Realty, LLC
$314,900
142 Highpoint Park Dr, Pleasant Gap, PA 16823
$314,900
172 Highpoint Park Dr, Pleasant Gap, PA 16823
$400,000
163 Shady Hollow Dr, Bellefonte, PA 16823
Henry Chiarkas BHHS Home Edge Realty Group
$329,900
182 Highpoint Park Dr, Pleasant Gap, PA 16823
$399,900
144 Steeplechase Dr, Pleasant Gap, PA 16823
Kristin O'Brien Keller Williams Advantage Realty
$379,900
Lot 2 Commerce St, Pleasant Gap, PA 16823
Lot 2 Commerce St, Pleasant Gap, PA 16823$452,900
107 Shady Hollow Dr, Pleasant Gap, PA 16823
Susan Rupert Kissinger, Bigatel & Brower
$329,900
180 Highpoint Park Dr, Pleasant Gap, PA 16823