$159,900
- Land
- 40 Acres
- $3,998 per Acre
0 Bealls Ridge Rd, Wellsburg, WV 26070
0 Bealls Ridge Rd, Wellsburg, WV 26070$159,900
0 Bealls Ridge Rd, Wellsburg, WV 26070
0 Bealls Ridge Rd, Wellsburg, WV 26070$35,000
0 Ellen Dr, Wellsburg, WV 26070
0 Ellen Dr, Wellsburg, WV 26070$99,900
0 Pennsylvania Ave Unit 139638, Weirton, WV 26062
0 Pennsylvania Ave Unit 139638, Weirton, WV 26062$36,000
TBD Pierce Run Rd, Wellsburg, WV 26070
TBD Pierce Run Rd, Wellsburg, WV 26070$159,900
0 Bealls Ridge Unit 5205858, Wellsburg, WV 26070
0 Bealls Ridge Unit 5205858, Wellsburg, WV 26070$88,000
0 Pennsylvania Ave Unit 5112800, Weirton, WV 26062
0 Pennsylvania Ave Unit 5112800, Weirton, WV 26062$2,000
0 Harmon Creed Rd, Colliers, WV 26035
0 Harmon Creed Rd, Colliers, WV 26035$400,000
1980 Main St Unit 2, Follansbee, WV 26037
1980 Main St Unit 2, Follansbee, WV 26037$725,000
VL Colliers Way, Weirton, WV 26062
VL Colliers Way, Weirton, WV 26062$99,900
0 Pennsylvania Ave Unit 5149458, Weirton, WV 26062
0 Pennsylvania Ave Unit 5149458, Weirton, WV 26062$950,000
TBD Park Dr, Weirton, WV 26062
TBD Park Dr, Weirton, WV 26062$36,000
0 Pierce Run Rd Unit 144489, Wellsburg, WV 26070
0 Pierce Run Rd Unit 144489, Wellsburg, WV 26070$1,250,000
1620 Main St, Follansbee, WV 26037
1620 Main St, Follansbee, WV 26037