$108,360 Lot/Land
Tract 2 - 0 Saint Paul Church Rd, Shiloh, GA 31826
- 10.32 Acres
- $10,500 per Acre
$108,360 Lot/Land
Tract 2 - 0 Saint Paul Church Rd, Shiloh, GA 31826
$144,900 Lot/Land
Tract 6 - 0 Chestnut Grove Rd, Shiloh, GA 31826
$145,000 Lot/Land
0 County Road 58, Waverly Hall, GA 31831
$2,995,000 Lot/Land
324 ACRES Hunsinger Rd, Shiloh, GA 31826
$214,900 Custom Home
232 Chestnut Grove Rd, Shiloh, GA 31826
$751,925 Lot/Land
800 Smoke Rise Dr, Woodland, GA 31836
$1,566,600 Lot/Land
0 Kelly Rd Unit 27089014, Talbotton, GA 31827
$1,003,200 Lot/Land
0 Kelly Rd Unit 27088535, Talbotton, GA 31827
$385,000 Lot/Land
0 None Unit 10568679, Talbotton, GA 31827
$19,900 Lot/Land
BLK 14 LOT 11 Redbud Ct, Waverly Hall, GA 31831
$385,000 Lot/Land
0 None Unit 180598, Talbotton, GA 31827
$20,000 Lot/Land
00Lot3 & Lot 4 Mountain Ridge Dr, Talbotton, GA 31831
$295,000 Lot/Land
0 Baker Rd, Waverly Hall, GA 31831
$15,000 Lot/Land
Lots 8 & 9 S Mountain Dr, Waverly Hall, GA 31831
$2,102,730 Lot/Land
2450 Chestnut Grove Rd Unit 2, Shiloh, GA 31826
$10,000 Lot/Land
00Lot3 Mountain Ridge Dr, Talbotton, GA 31831
$10,000 Lot/Land
BLK 27 LOT 22 Honeysuckle Cir, Waverly Hall, GA 31831
$40,000 Lot/Land
63 Spring St, Box Springs, GA 31801
$6,500 Lot/Land
BLK 38 LOT 02 Violet Ln, Waverly Hall, GA 31831
$269,500 Lot/Land
0 Carl Mathis Rd, Talbotton, GA 31827
$55,000 Lot/Land
94 Mountainside Dr, Manchester, GA 31826
$33,000 Lot/Land
909 Weeding Cherry Dr, Waverly Hall, GA 31831
$50,000 Lot/Land
Lot 2 Mountainside Dr, Manchester, GA 31826
$162,500 Lot/Land
00 Geneva Hwy, Talbot, GA 31827
$75,000 Lot/Land